שירותים

רייקי

שיטת טיפול אלטרנטיבית המבוצעת, בין היתר, על ידי מגע. שבהן המטפל מניח את ידיו על גופו של המטופל, או מעט מעליו, באופן הגורם ל"אנרגיית הרייקי של היקום" לזרום דרך המטפל אל המטופל. אנרגיית הרייקי היא אנרגיית חיים בעלת כוחות ריפוי החודרת בעדינות אל כל יצור שבו מטפלים, ומרפאת לעומק את היסוד האמתי של הבעיה, וכך, משפר את מצבו בכל המישורים - הגופני, הנפשי והרוחני. בנוסף פועל הרייקי גם כרפואה מונעת, המגינה מפני מחלות.

בארס

שיטת האקסס בארס TM) Bars Access) היא שיטת טיפול הוליסטית מהפופולריות ביותר בעולם, ונחשבת ליעילה מאוד מבין הטכניקות הקיימות לטיפול בגוף ונפש. הטיפול מתבצע בעזרת מגע עדין ב - 32 נקודות על הראש, ללא מאמץ ובקלות. התהליך משחרר מחסומים שעד כה לא אפשרו לנו ליצור את מה שרצינו. היא מביאה ריפוי עמוק.

תטא הילינג

טכניקת תטא הילינג היא טכניקת מדיטציה ופילוסופיה רוחנית שאינה קשורה לדת אחת מסוימת, אלא מקבלת את כולן – במטרה להתקרב לבורא. זוהי שיטת אימון למוח, הגוף והנשמה , שיטה המאפשרת להתנקות מאמונות מגבילות, לחיות חיים מלאי מחשבות חיוביות ולפתח את המידות הטובות בכל מה שאנו עושים, דרך גילוי מחסומים, מדיטציה ותפילה.

קלפי טארות

בעת החדשה קלפי הטארוט נתפסים ככלי להסתכלות פנימה, להבנת מרכיבי האישיות, הפוטנציאל וכדומה בכך, בדרך להגשמה עצמית ולהתפתחות אישית ורוחנית.

קלפי מודעות

תערובת של ארכיטיפים מודרניים עם תמונות .כל כרטיס מציג תמונה מדהימה . שם ומספר ניתנים גם איפשהו על הקלף. בספרי ההדרכה, מדברים על תמונה ועל המסר שלה המעניק את שילובי האלמנטים המתאימים לאנרגיית הכרטיס ולאדם שנעזר בהם. נותן אפשרות לגעת בנקודות שאנחנו בדרך כלל מסתירים מעצמנו.

שייט

סדנאות וטיפולים באווירה אחרת ומיוחדת על כלי שייט. חגיגות שרוצים שכולם יזכרו.

את כל המפגשים אישיים או קבוצתיים ניתן לעשות בבית הלקוח, בקליניקה שלי, בטבע, על חוף הים, במהלך שייט.